הסרת כישופים

מה זה הסרת כישופים?

אומנם אנחנו לא חיים בימי האגדות אבל יש תקופות בחיים שנדמה ששום דבר לא הולך הכל חסום ויש עלינו כישופים.
החיים הם דינמיים ותמיד משתנים, לפעמים קורים לנו דברים טובים, לפעמים קורים שרשרת של דברים רעים ואז אנחנו נוטים לפנות לבורא עולם ולשאול אותו במה חטאנו?
נדמה לנו כי הכל לא הולך והכל פשוט חסום ללא שליטה שלנו מה שמביא אותנו לתקופות של חוסר ודאות ואיבוד התקווה.

כישוף במציאות מסמל לנו אנרגיות שליליות שאנחנו לא יכולים לראות. יש אנרגיות חיוביות ויש אנרגיות שליליות ולנו אין שליטה עליהם.
מדובר על תקופות שבהם אין לנו שליטה על החיים שלנו והכוחות הרעים מקיפים אותנו.

איך נזהה שיש עלינו כישופים?

לפי רזיאל עוז מומחה להסרת כישופים וחסימות אפשר לזהות שיש עלינו חסימות וכישופים אם בתקופה מסוימת אנחנו חשים חלשים, חווים מחלות גופניות ונפשיות, יש לנו סיוטים בלילה, הפרעות באכילה או בשינה.

תקופות ארוכות שאנחנו לא מצליחים למצוא עבודה ואנחנו מרגישים חסרי אנרגיה, יש גם סוגים שונים של כישופים הבאים לידי ביטוי בתקלות פיזיות בחפצים בבית, כמו הפסקות חשמל, חפצים מתקלקלים או נשברים ללא סיבה.

רזיאל עוז מומחה בתחום הקבלה יעשה לכם מגוון בדיקות בספר הקבלה כדי לוודא אם יש עליכם כישוף מאדם מסוים או שהבעיה מקורה בדבר אחר.

איך מבצעים הסרת כישופים?

רזיאל עוז מומחה בהסרת כישופים וחסימות וזאת נעשה רק אחרי בדיקה מקיפה וסוג הכישוף. אפשר שהוא ישתמש בניקוי אנרגטי, בקמעה אישית לבן אדם, קריאת פסוקים מהמקורות ושימוש בסגולות מן הקבלה.

הסרת עין הרע - עפרת

הסרת כישוף

כישופים חזקים כוללים הקטרה לכוחות הטומאה הזכרת שמות הטומאה בצורה מדויקת ועירוב של חומרים מגוף או לבוש המכושף והשלכה למים או לאש, סוג זה של כישופים הם חזקים מאוד ויהיה קשה לבטלם, אם כי לא בלתי אפשרי

שתף באמצעות